Markayı en aktif bir şekilde tanıtmanın en temel yolu sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaktan geçmektedir. Bu sebeple kullanıcıların etkileşimi arttırmak için kullanılabilecek yöntemlerin başında sosyal medya yönetimi gelmektedir.

Başarılı ve etkili bir sosyal medya yönetimi sayesinde marka itibarı ile içerikler, kullanıcılara hızlı bir şekilde ulaştırarak dönüşümlerinizi çoğaltabilirsiniz. İçerisinde bulunduğumuz çağda birçok firma stratejilerini sosyal medya üzerinden belirlemektedir. Birçok kişiye aynı anda ulaşma imkân sağlayan sosyal medya üzerinden yapılan başarılı analizler sonucunda kampanyalar oluşturulur. Anlık olarak yorum ve sonuç elde eden markalar ise düzenleyecekleri kampanyaları, bu analizlere göre belirlerler.

İyi İçerik İyi Marka Bilinci Oluşturur

Aktif ve başarılı bir sosyal medya yönetimi, sosyal medya üzerinden paylaşım yapmaktan ziyade itibar ve analiz sağlar. Markalar, başarılı bir reklâm yönetimi sayesinde daha fazla kitlelere ulaşabilir. İçerisinde bulunduğumuz teknoloji çağı sayesinde, kullanım oranı gittikçe artan sosyal medyalar bu dönemde seçilen en etkili tercihler arasında yerini almaktadır. Başarılı bir sosyal medya yönetimi, reklam giderlerini azalttığı gibi, beklentilerin anlık olarak belirlenmesine olanak sağlar. Bunun dışında doğal reklamlar oluşturulur ve markalar kullanıcılar ile diyalog içerisine girer. Bilindiği gibi hemen hemen bütün şirketler reklam bütçelerinin ortalama yüzde 20’sini sosyal medya reklamlarına ayırıyorlar. İnternet sayesinde pazarlama alanı çok farklı bir boyutta gelişme gösterdi.

Profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere sosyal medya yönetim hizmeti veriyoruz. Peki hizmetimiz içerisinde neler bulunuyor?

  • Bütün sosyal medya da hesaplarınız oluşturulur. (Facebook, Instagram, Twitter, Lınkedln vb.) Bununla beraber sosyal medya hesaplarınıza bağlı olarak reklamlarınız oluşturulur.
  • Günlük, haftalık ve aylık olarak paylaşım programları hazırlanır.
  • Özel gün ve haftalarda paylaşımlarınız ayriyeten gerçekleşir. İçerik yönetimleri ve diyaloglarda başarılı olarak gerçekleşir.
  • Bilginiz dâhilinde, sosyal medya üzerinden gelen sorulara cevap verilir.
  • Hizmetlerinize bağlı olarak yarışmalar, kampanyalar ve etkinlikler düzenlenir.

Bütün bu hizmetlerimiz ve yaptığımız etkili paylaşımlar sayesinde sosyal medya üzerinden marka itibarı sağlanmaktadır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Sosyal medya profilleri üzerinden düzenli yapılan paylaşımların SEO üzerindeki etkisinin bilincindeyiz. Bu sebeple profesyonel ekibimiz ile birlikte sizler için hizmet vermekteyiz.

Sektördeki yenilikleri takip eden birçok müşterimiz, sosyal medyayı doğru zamanda kullanmadığı için potansiyel müşteri kitlesiyle iyi bir iletişim sağlamamaktadır. Biz de bu noktada devreye girerek, en iyi şekilde destek alabileceğiniz bir ekip oluşturuyoruz.

Size özel çalışmalar yapacak olan ekibimiz sosyal medya yönetimi konusunda uzman olarak görev yapan kişilerden oluştuğu için kurumsal kimliğinize uygun olan marka stratejisini belirliyor.

Uzun ya da kısa süreli çalışmalar söz konusu olacağından, isterseniz şirketiniz dahilinde isterseniz freelance olarak destek veren ekibimiz, markanızın tanınırlığını arttıracak olan bu organizasyonu bir düzen dahilinde gerçekleştiriyor. Siz de sadece artan satışlarınızı yönetmek ve siparişlere yetişmek kalıyor!

Written by

Gökçe Güneş

İçerik Editörü ve yazar, sosyolog, aşçı, anne, hayvansever.