SEO içerik ve makale odaklı hizmet verdiğimiz Makale SEO markamızın Paytr ile alt yapısını kurarak kredi kartıyla içerik siparişi hizmeti vermeye başladık.

Ürün bilgisi, web sitesi içeriği, şarkı sözü, blog, makale ve haber içeriği gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için https://makaleseo.com sitemizden sipariş verebilirsiniz. SEO içerik editörlüğü eğitimi alan 3 yazarımızla hizmet verdiğimiz standart içeriklerimizin yanı sıra özel olarak üretilen şarkı sözü, öykü ve senaryo konularında da yardım alabilirsiniz.

Kredi Kartıyla İçerik Siparişi Güvenli Mi?

İçerikler internet sitenizi ziyaret eden kitlenizi kendinizi anlatabilme yolunuzdur. Bu yüzden işin ucuzuna kaçıp siteyi çöplüğe döndürmek yerine, kaliteli ve ödeme konusunda kredi kartını kullanma imkanınızın olduğu içerikler yazdırabilirsiniz.

Kredi kartıyla içerik sipariş ettiğinizde, sitemiz sizi Paytr alt yapısına yönlendirir. Böylece kart bilgileriniz şifrelenerek ödemeniz alınır. İhtiyacınız olan içerik ve reklam hizmeti hakkında bize brief verdiğinizde, size özel fiyatladırma %18 KDV dahil olarak hesaplanır. Size özel satış açılarak, ödemelerinizi vade farksız 3 taksitle yapmanız mümkün olur.

İçeriklerinizin Kalitesine Siz Karar Verin!

Piyasayı düşüren çok sayıda kişi ve kurum, otomatik yazım sistemleri kullanarak ya da bilinçsizce bilgi toplayarak içerik oluşturmaktadır. Bu durum internette zaten çokça bulunan bilgilerin yeniden yazılmasından farksızdır.

Oysa içerik oluşturmak için sadece anahtar kelime ve başlık yeterli değildir. İçeriğin yayınlancağı web yayını, hitap ettiği kitle ve rakiplerin analiz edilmesi her müşteriye özel yapılır. İşini bilen ve sürekli kendini geliştiren bir ekiple mi yoksa hobi olarak sağdan soldan içerik alıp yazan, işinizi zamanında teslim etmeyen ve memnuniyetinizi azaltacak bir yerden mi içerik almalısınız? Karar sizin..